Как носим прилепнали дънки
Дънки в стил 80-те
Силно прилепналите по краката дънки, в стил 80-те, направиха голямо и продължително завръщане, може би както никоя друга тенеденция. Те господстват вече почти 2 години, и  не изглежда скоро да напускат „сцената”. Истината е, че облечени в „тънки”, прилепнали дънки може да изглеждате страхотно, но само ако знаете как да ги носите.

Доста жени носят такъв тип дънки с равни, ниски обувки, но за съжаление, не всички могат да изглеждат добре. Защо? Прилепналите по крака като клин дънки, никак не помагат на вашата фигура особено, ако сте ниски и с леко закръглени форми. Този тип дреха е за предпочитане да се носи с висок ток и секси визията ви е гарантирана. А ако сте с висока и слаба фигура, давайте смело, може и с маратонки.
Истината е, че ако искате да изглеждате добре не на всяка цена трябва да се следват модните тендинции. Ако дънките не ви стоят добре и са ви неудобни, не се измъчвайте.



Водолей
21.01-19.02

Намирате се в ситуация, която не е опасна за вас. Ясни са ви всички положителни и отрицателни страни на нещата...

още>>

Ароматите наКристина Агилера...още>>

Juicy Couture пролет 2011В духа на неангажираните и романтични срещи от 70-те, ...още>>

Кейт МосКато всички останали...още>>

Just CavalliПървият монобранд бутик на Just Cavalli отвори врати през...още>>

Triumph на сетиватаПокажете своята женственост в пълния й блясък с новата...още>>

Въпрос на стилЕлегантни дами, очарователни момичета, ексцентрични...още>>

Новата етнокласикаЗа околосветско модно пътешествие провокират и Marella...още>>

Black into bright!Минималистичният шик и новата гореща colour blocking тенденция...още>>

В крак с модатаЦарството на обувките Humanic залага на нежната ни страна...още>>

Новата госпожица ChanelКарл Лагерфелд избра актрисата Блейк Лайвли за рекламно...още>>

Questionmark (Cain)Четири контрастни направления дават посока на колекцията...още>>

Блян по лазурния брягВдъхновена от 60-те, новата колекция на Max&Co...още>>

Модна иконаНа официална церемония във „Витоша” Парк Хотел...още>>