FASHION: Golden Summer

Лятото е горещо, романтично и вълнуващо преживяване. Как ще го изживееш зависи от теб...

02 юни 2021

Бански Montce Swim. Диадеми East Coast Trimming.

Бански Montce Swim

Бански Montce Swim. Диадеми East Coast Trimming.

Бански Montce Swim. 

Сет Montce Swim. 

production DAVIS NYCFE @davisnycfe 

special thanks to Marc Juan Comunicacion @marcjuancomunicacion

photographer Alberto Gonzalez @ag0nzphoto 

talent agency Element Models @elementmodels 

models Valeria Reyes @valeriareyess_ , Mia Blakeman @miablakeman , Clara Victoria @clara_victoria7 

talent agency G Models @gmodelspr 

Andrea Carolina @pastelle_rose 

stylist Davis Carrasquillo @daviscarrasquillo 

makeup Raiza Montes @raizamontes 

hair Adriano Cattide @adrianocattide 

manicure Rafael Santana @byrafa.gelnails 

video Edwin Brown @brownedwin 

photo assistant Layzne Alves @brewslay 

location Condado Ocean Club @condadooceanclub 

Wardrobe swimsuits by @montce_swim, headbands by @eastcoasttrimming

НАЙ-НОВО ОТ GRAZIA