Маски долу!

Вижте истинските лица на звездите

Кристина Гочева 01 април 2020

Ако трета седмица се разхождате без грим, а той е част от рутината ви. Спокойно! Тепърва ще се разделяме с още много от нея!

Със сигурност се очертават месеци без професионални услуги на козметик и фризьор, затова не се суетете, а оставете кожата да диша и свалете обичайната си официална маска. Нямате нужда от нея в момента!

Ако ви липсва самочувствие, което е абсолютно нормално по време на изолация… Слушайте любима музика, вземете душ, сложете парфюм и/или червило, и разгледайте профилите на знаменитостите, които вече се осмелиха да представят истинското си лице без грим.

Аплодирайте ги, защото тяхната смелост ще ви накара да се почувствате по-добре в собствената си кожа.

Жизел Бюндхен

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ашли Греъм

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джейда Пинкет Смит 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Алиша Кийс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хелена Кристенсен

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Helena (@helenachristensen) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хайди Клум

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мишел Пфайфър

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сара Джесика Паркър

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Andy Cohen (@bravoandy) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дженифър Анистън 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лейди Гага

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гуинтет Полтроу 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лана Дел Рей 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джесика Бийл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виктория Бекъм

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джена Дюън

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Jenna Dewan (@jennadewan) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Деми Ловато

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вижте още:

Рене Зелуегър се снима без грим за корица на известно списание

Звездните двойки по време на карантина

Времето е спряло и Синди Крауфорд го доказва

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАЙ-НОВО ОТ GRAZIA